CORELLI MUSIC lõpetab juubeliaasta muusikasuve särava ansambliga ESTONIAN VOICES ja heategevusega LASTEFONDILE

 

Pressiteade

28.08.2014

Corelli Music

 

 

CORELLI MUSIC lõpetab juubeliaasta muusikasuve särava ansambliga ESTONIAN VOICES ja heategevusega LASTEFONDILE

 

 

 

Kontserdiagentuur Corelli Music lõpetab 10. juubeliaastal nii Eestis kui Austrias kauneid muusikaelamusi ja heategevuse võimalusi pakkunud tegusa muusikasuve särava ansambli Estonian Voices kontserdiga. Festival "Tallinna tornid" esitleb erikontserti pühapäeval, 31. augustil kell 20.00 Snelli tiigil, mis on festivali üks meeleolukamaid kontserdikohti. Koostöös Kesklinna Valitsuse suvemuusika sarjaga toimuv suve hüvastijätukontsert on kõigile tasuta.

 

 

Järgmisel päeval, 1. septembril kell 15.00 saab kokkuvõtte ka igasuvine heategev kontserdisari "Eesti mõisad 2014" , kui hiljuti palju tähelepanu saanud raske nahahaigusega Kaidole uue maja ehituse võimaldanud SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond avab kampaania "Unistuste puhkus" raames hoiukodu Jõhvis, MTÜ Puuetega Laste Tugikodus Päikeseskiir (Sompa 5a).

 

 

Estonian Voices on nii Eestis kui Euroopas kõrgelt hinnatud vokaalkuuik, kes viljeleb jazzi ja folkloori sugemetega a capella muusikat. Kollektiivi repertuaar sisaldab suures osas liikmete endi originaalmuusikat, seadeid rahvamuusikast ning ka lõbusaid arranžeeringuid tuntud jazz/pop hittidest, nagu Herbie Hancocki "Cantaloupe Island" või Blood, Sweat and Tears'i "Spinning Wheel". Kuuik esitab efektselt läbi komponeeritud muusikat, mis jääb seejuures avatuks ka improvisatsioonile.

 

 

Estonian Voices'i koosseisu kuuluvad Kadri Voorand, Mirjam Dede, Maria Väli, Mikk Dede, Arno Tamm ja Aare Külama . Aastast 2010 menukaid kontserte andva ansambli debüütalbumi ilmumine on planeeritud käesoleva aasta novembri lõppu, mil leiavad aset ka plaadiesitluskontserdid. Plaadi väljaandmist saab toetada Hooandja kodulehel.

 

Kontserdisari "Eesti mõisad" on juba 16 aastat pakkunud mõisamuusikat ja metseenlust Maarjamaal, mängitud on 67 erinevas mõisas . Neljal kontserdil 16.-20. juulini Loona, Raikküla, Õisu ja Kukruse mõisates said kõik soovijad toetada Lastefondi ilusat algatust, mille eesmärk on toetada sügava ja raske puudega lastele hoiukodudes hoiuteenuse ning tugiteenuste pakkumist kogu perele. Lisaks on kõigil soovijatel võimalus hoiukodu toetada ka kontserdisarja väliselt, tehes kuni 31. augustini ülekande märksõnaga "Eesti Mõisad" otse SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi annetuskontodele.

 

Praegusel jää-ämbrite ajastul on tore teada, et head saab teha ka ilma suure kisa ja kärata, pidevalt ning mitmel erineval moel.

 

 

Corelli Music

www.corelli.ee

www.facebook.com/corellimusic

www.youtube.com/corellimusic


Mail Sildos
Kunstiline juht

+372 5097963
mail at corelli dot ee

 

 

Birgit Kraas
Produtsent
birgit at corelli dot ee

 

 

 

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond

www.lastefond.ee

https://www.facebook.com/lastefond?fref=ts


Sandra Liiv

Tegevjuht

+372 5543794

sandra at lastefond dot ee

 

 

Corelli Music Raua 37, 10124 Tallinn, Estonia tel/fax +372 648 5535 info at corelli dot ee                   

© Corelli Music 2004 

 

Webgate