CORELLI MUSIC kutsub – Jõulufestival algab eksklusiivkontserdiga – LISAPILETID

TEADE SÕPRADELE

20.11.2018

Corelli Music

 

CORELLI MUSIC kutsub – Jõulufestival algab eksklusiivkontserdiga – LISAPILETID

 

Head Corelli sõbrad,

allpool leiate pressiteate peatselt algavast jõulufestivalist. Meie suureks ehmatuseks müüdi eksklusiivne lisakontsert välja nii kiiresti, et ei jõudnud teateidki laiali saata. Nüüd anname vaid Teile teada, et broneeringutest vabanesid mõned kohad ning soovi korral saab neid veel osta.

www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/mitmesugust/christmas-pastorale-joulufestivali-eksklusiivkontsert-266350/

Ikka Teie Corelli Music

 

************************ 

Järgmisel nädala kolmapäeval, 28. novembril 2018 kell 19, algab jaanuari alguseni kestev jõulumuusika festival “Kirikupühad Maarjamaal” eksklusiivne lisakontserdiga „Christmas Pastorale“ juba enne esimest adventi. Koostöös Flandria valitsuse ja Eesti Kunstimuuseumiga jõuab Tallinna muusikagurmaanideni Kadrioru lossi ballisaali tippmuusikutest koosnev barokkansambel Les Abbagliati Belgiast. Kontsert tähistab Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva, Euroopa kultuuripärandi aastat 2018 ning juhatab sisse peatselt algava jõuluaja. Samal päeval kirjutatakse alla ka uus 3-aastane koostööleping Flandria ja Eesti valitsuste vahel.

 

Sel ammu väljamüüdud kontserdil saab nautida imelist barokiaja jõulumuusikat sellistelt meistritelt nagu Montéclair, Vivaldi, Händel, de Lalande, Charpentier ning seda kõike helisevat sopranit saatvate barokiaja pillidega ja hõrgus prantsuspärases sädeluses. Kadrioru loss on samuti üks meie kaunimaid arhitektuuripärle, mis koos Kadrioru pargiga tähistas sel Eesti riigi juubelisuvel oma 300. sünnipäeva!

 

Kohe seejärel 1. detsembril jätkub juba üle kümne aasta publikut rõõmustanud jõulumuusika festival „Kirikupühad Maarjamaal“, mis pakub imelisi muusikaelamusi kogu pika pühadeaja jooksul 1. advendist detsembri alguses läbi jõuluootuste ja aastalõpu kuni kolmekuningapäeva ja õigeusu jõuludeni jaanuaris. Festival on leidnud publiku suure poolehoiu ning Euroopa Festivalide Assotsiatsioon (EFA) tunnustas seda kvaliteedimärgiga „EFFE Label 2017-2018“. Jõulukontserdid toimuvad 1. detsembrist 2018 kuni 6. jaanuarini 2019 kirikutes, mõisates ja lossides üle kogu Eesti.

 

Festivali avakontsert “Orelimuusikat jõuluaja alguseks” toimub 1. advendi laupäeval, 1. detsembril 2018 kell 19 Tallinna Rootsi-Mihkli kirikus. Poeetilise pealkirjaga kontsert on pühendatud orelile kui pillile, mis heliseb peaaegu igas Maarjamaa kirikus. Kaunis orelimuusika juhatab sisse pika jõuluootuse aja. Jõululiste muusikapärlitega kava barokiaja meistritest hilisromantismini pakub Riigikogu liige ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistrikraadi omandanud muusik Aivar Sõerd..   

 

Kogu jõulufestivali kava:

http://corelli.ee/index.php?id=10538&series_id=68

www.facebook.com/events/739168773102634/

 

************************

PILETID: 20 € Piletilevis ja Circle K-s

 

TOETAJPILETID: 25 €, 35 €, 50 € on suureks abiks kontsertide korraldamisel, tagavad Corelli muusikute suure tänu ja koha esiridades.

 

OSTA PILET

Korraldaja: Corelli Music

Lisainfo:

www.corelli.ee

www.fb.com/corellimusic

 
 
 
See kiri jõudis teie postkasti, sest olete liitunud agentuuri Corelli Music uudiskirja saajatega.
Kui te ei soovi rohkem teateid lugeda, saate end kirjasaajate nimekirjast eemaldada aadressil http://corelli.ee/?op=newsletter

 
See kiri jõudis teie postkasti, sest olete liitunud agentuuri Corelli Music uudiskirja saajatega.
Kui te ei soovi rohkem teateid lugeda, saate end kirjasaajate nimekirjast eemaldada aadressil http://corelli.ee/?op=newsletter

Corelli Music Raua 37, 10124 Tallinn, Estonia tel/fax +372 648 5535 info at corelli dot ee                   

© Corelli Music 2004 

 

Webgate