CORELLI MUSIC alustas virtuaalselt barokse Corelli kontserdisaaliga

Pressiteade
24.03.2020
Corelli Music
 
CORELLI MUSIC alustas virtuaalselt barokse Corelli kontserdisaaliga

 

Kõikide kurjade viiruste kiuste jätkab Corelli Music imeliste muusikaelamuste pakkumist ka eriolukorra ja karantiini ajal, kui kogu maailm peab kodus püsima. Esimene kontsert Corelli Facebook’i lehel algas R, 20.03.2020 kell 19, nagu on tavapärane kontsertide algusaeg ja jääb edasi järelvaadatavaks. Järgmised kontserdid ilmuvad kas igal õhtul või ülepäeva, algusega ikka kell 19.

www.facebook.com/corellimusic/events

 

Corelli Music nagu ka väga paljud teised kolleegidest kultuuritegijad on saanud rängalt pihta ootamatult tekkinud julmas kriisiolukorras. Loodame sellest siiski heade inimeste abiga sellest kuidagi eluga välja tulla. Võitluste vahepeal soovime aga pakkude meie armsatele ja nii kenasti kuulekalt kodus püsivatele inimestele võimalust osa saada imelisest muusikast corellilikult kaunites kontserdipaikades.

 

Päikeselisel kevade alguspäeval, 20.03.2020 valmis virtuaalselt barokne Corelli kontserdisaal, ennekuulmatu nii vanades aegades toimetavale seltskonnale. Kuna Corelli kollektiivid on liiga suured ja ei saa teha üksi otseülekandeid koduverandalt või elutoast, jagame viimaste aegade kaunimaid kontserte ja hingekosutuseks positiivseid emotsioone.

Näited:

Juubelikontsert Corelli Consort 25! ja solist Maria Listra (sopran), Pifa ja aaria oratooriumist “Messias”

https://www.facebook.com/events/272334320599497/

Samalt kontserdilt koos solistiga Priit Volmer (bass), aaria oratooriumist “Messias” (tuntud ka käesoleva aasta “Klassikatähed” esimesest saatest)

https://www.facebook.com/events/1131821217279357/

 

Kõik kontserdid tasuta, aga võimaluse ja soovi korral on meid võimalik veidi rahaliselt toetada.
http://corelli.ee/index.php?id=10548

Oleme kõigile iga sendi eest lõpmata tänulikud, kes on juba ülekandeid teinud!
Koos tegutsedes kasvavad väikestest asjadest suured.

 

Corelli Music oli sunnitud edasi lükkama kõik kontserdid märtsis (suurvorm “Püha Cecilia” EMTA suures saalis), aprillis (kannatusaja kontserdid kirikutes) ja ka mais (barokse pärli “Pimpinone” taasesitused mõisates). Kõigile on leitud uued ajad kas juunis, oktoobris või järgmisel kevadel. Loodetavasti olukord siiski laheneb positiivselt ja saame pakkuda publikule taas sumedate valgete ööde kirikukontserte juuni lõpus, heategeva sarja “Eesti mõisad 2020” kontserte juulis ja festivali “Tallinna tornid” augustis 2020.

 

Püsigem kodus ja olgem terved ja hoitud!

 

Ikka Teie

Corelli Music - stiilne ja elegantne!

www.corelli.ee

www.facebook.com/corellimusic

 

 

Mail Sildos

Corelli Music

Kunstiline juht

Tel 5097963

mail@corelli.ee

 

Karin Helstein

Corelli Music

Projektijuht

Tel 5811 5774

karin@corelli.ee

Corelli Music Raua 37, 10124 Tallinn, Estonia tel/fax +372 648 5535 info at corelli dot ee                   

© Corelli Music 2004 

 

Webgate