Jõulud mõisas

Kontsert
Lisainfo
Piletid
Toetajad
17.12.11 18:00 Puurmani loss, Kursi kihelkond, Jõgevamaa. Kontserdisari Jõulumuusika festival Kirikupühad Maarjamaal 2011

3. advendil saab imekauni Puurmani lossi ja aristokraatliku Toompea aadlipalee ballisaalides hubases küünlasäras nautida noorusliku särtsuga lauldud tuntud jõululaulude seadeid.

 

ESINEJA:

vokaalansambel CHILLIN koosseisus:

Triin Tammik - sopran, Liisa Surva - metsosopran, Karit Sepp - alt, Ettel Poobus - alt, Kristo Elias - tenor, Rasmus Erismaa - bass, Märten Surva - beatbox

 

KAVA: „Särtsuga jõulukontsert" 

Ansambel Chillin - „Teeme jõuluaja meeldivaks puhtakujulise jõulumuusikaga, samas jäädes enda olemusele truuks, ehk kanname ette nii jõululaule kui ka meie tavarepertuaari kuuluvat muusikat. Kontsert on kaunis jõulukink kõikidele vokaalmuusika sõpradele."

 

JÕULUMUUSIKA FESTIVAL „KIRIKUPÜHAD MAARJAMAAL“

25. november – 29. detsember 2011

 

Jõulufestival pakub imelisi muusikaelamusi terve jõuluootuse kuu, 1. advendist novembri lõpus kuni aasta viimaste päevadeni.

 

Corelli Music laiendas 2010. aastal oma tuntud kontserdisarja „Kirikupühad Maarjamaal“ jõulumuusika festivaliks, mis kestab terve jõuluootuse aja, alates 1. advendist novembri lõpus kuni aasta viimaste päevadeni. Festival toob kaasaja muusikute vahendusel tänapäeva inimesteni kaugete aegade värvi ja meeleolu – nõnda, nagu vanameistrid seda muusikat oma eluajal kirikutes ja lossides kuulda võisid. Festival pakub lisaks tipptasemel muusikalistele elamustele ka esteetilisi ja ajaloolisi väärtusi, kontsertidel esinevad nii professionaalsed muusikud kui ka oma muusikuteed alustavad noored interpreedid ja poistekoorid.

 

1. advendi, algava jõuluootuse kontserdid 25. ja 27. novembril avavad festivali ja tutvustavad pillide kuningat orelit. Kauni orelimuusika valiku teeb Andres Uibo Pärnu Eliisabeti ja alles äsja Tallinna Metodisti kirikusse jõudnud uutel orelitel. Kaastegevad on kontratenor Ka Bo Chan ja viiuldaja Mail Sildos. Järgmised advendikontserdid 3.18. detsembril viivad  pühademeeleolu mõisatesse ja Toompea muusikasalongi, kus noorte lauljate ansambel Chillin pakub põnevate kõladega vaatemängulist jõulukava. Hubases küünlasäras saab nautida noorusliku särtsuga lauldud tuntud jõululugude seadeid. Aasta lõpeb traditsiooniliste säravate suurvormikontsertidega, mis on publikut võlunud juba aastaid. Festivali lõppkontsertide kava „Jõululugu poistekooridega“ toob 28. ja 29. detsembril Tartu ja Tallinna kirikuvõlvide alla Schützi pidulikud jõuluteosed „Magnificat“ ja „Weihnachtshistorie“ südamlikus esinejate koosseisus: Püha Miikaeli ja Kalevi poistekoorid, Corelli Barokkorkester ajastu pillidel ja noor dirigent Martin Sildos.

PILETID:

12.- € / 8.- € 

Piletilevi müügikohtades, www.piletilevi.ee ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti
ning kui pileteid jätkub, siis ka tund enne algust kohapeal. Vaata Piletilevi müügikohti
Kuidas osta pilet internetist  Mugavaim piletiost kodust väljumata- Sebrapilet!

Sooduspiletid: õpilane, õpetaja, pensionär, üliõpilane, invaliid ja tema saatja, Eesti Interpreetide Liidu liige

NB! American Express krediitkaardi omanikele Piletilevi eelmüügist soodustus -10% täispileti hinnast

NB! Eesti Suure Raamatuklubi liikmekaardi omanikele Piletilevi eelmüügist soodustus -10% täispileti hinnast. Täpsed tingimused www.serk.ee

Jõlud mõisas videoklipp
Vokaalansambel CHILLIN. Foto: Joanna Innos
Puurmani loss
Corelli Music Raua 37, 10124 Tallinn, Estonia tel/fax +372 648 5535 info at corelli dot ee                   

© Corelli Music 2004 

 

Webgate