LÜKKUB EDASI- Kolmekuningapäev- „Armastus"

Kontsert
Piletid
Toetajad
06.01.21 19:00 Keila-Joa loss, Harjumaa. Kontserdisari Jõulumuusika festival Kirikupühad Maarjamaal 2020

JÕULUMUUSIKA FESTIVAL "KIRIKUPÜHAD MAARJAMAAL"

28. november 2020 - 6. jaanuar 2021

Kauni muusikaga imeline jõuluaeg kirikutes ja muusikasalongides üle Eesti

ning esmakordselt ka veebikontserdina Poola kloostrist!

 

Corelli Music rõõmustab juba 11. korda publikut aastal 2010 alanud jõulumuusika festivaliga „Kirikupühad Maarjamaal". See kestab kogu pika pühadeaja 28. novembrist 2020 kuni 6. jaanuarini 2021, alates 1. advendist novembri lõpus läbi jõuluootuste ja pidulike aastalõpu suurkontsertide kuni kolmekuningapäeva ja õigeusu jõuludeni jaanuari alguses. „Kirikupühad Maarjamaal" patroon on Eesti Kirikute Nõukogu president, peapiiskop emeeritus Andres Põder. Festivali tunnustas Euroopa Festvalide Assotsiatsioon kvaliteedimärgiga „EFFE Label 2017-2018".

 

Kolmekuningapäev ja õigeusu jõulud

Armastus"

K, 6.01.2021 kell 19 Keila-Joa loss Schloss Fall

KONTSERT LÜKKUB EDASI! Uus aeg kolmekuningapäeval, 6.01.2021 seoses piirangutega ära jäänud jõulufestivali lõppkontserdile "Armastus" on P, 7.03.2021. Kehtivad kõik juba ostetud piletid, tagasiostu info piletite lehel.

 

ESINEJAD: Kadri Voorand in Duo with Mihkel Mälgand

KAVA: Uue aasta tervituseks saab ajaloolise mõisalossi lummuses kuulda pühademeeleolus improvisatsioonide tulevärki, mida ehivad õhulised elektroonilised efektid ja hingestatud poeesia.

 

Naudi endiste aegade stiili ja elegantsi ning tänaseid säravaid muusikuid!

Lisainfo ja kogu jõulufestivali kava:
www.corelli.ee
www.facebook.com/corellimusic

PILETID 30 €

KONTSERT LÜKKUB EDASI!

******************************************************

Seoses kultuuri sündmustele seatud piirangutega lükkub edasi 6.01.2021 kell 19.00 Keila-Joa loss Schloss Fallis toimuma pidanud Kadri Voorandi in Duo with Mihkel Mälgand kontsert pealkirjaga “Armastus”.

Ürituse uus toimumisaeg on: 7.03.2021 kell 18.00
Ostetud piletid kehtivad automaatselt uuel kuupäeval. Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis on võimalik pilet tagastada.
Pileteid saab tagastada kuni 31.01.21.
PDF-pileti omanikel palume enda tagastuse või ümber vahetamise soovist teada anda aadressil tagasiost at piletilevi dot ee, kirja sisus märkida ka enda tellimusenumber.

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada või ümber vahetada kõikides Piletilevi müügipuntkides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.

Täpsem info SIIT

 

******************************************************

 

Piletilevis, Circle K-s ja võimalusel tund enne algust kohapeal.

 

TOETAJPILETID: 35 €, 50 €, 100 € on suureks abiks Corelli kontsertide korraldamisel, tagavad muusikute suure tänu ja koha esiridades.

 

* Sooduspiletid: pensionär, õpilane, üliõpilane, õpetaja, puudega inimene ja tema saatja, Eesti Interpreetide Liidu liige

 

SERK liikmekaardi omanikele Piletilevi eelmüügist erisoodustus. Vaata täpsemalt SIIT

 

NB! Kogume kõikide kontserdikülastajate kontaktandmeid ja nõusolekut neid kasutada. See on vajalik selleks, et meie või Terviseamet saaksime teid vajadusel teavitada, kui peaks selguma, et keegi kontserdil osalejatest on osutunud viirusekandjaks ja seeläbi minimeerida edasist ohtu teie tervisele.

 

Täpsem info eelmüügist ostmisel SIIN.

Kohapeal palume täita vastava ankeedi.

Vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele nr 282 on ürituse korraldaja kohustus tagada maksimaalselt võimalus tuvastada tegevuses osalevad isikud ning nende istekoht tegevuse toimumise ajal. Nimetatud meetmed on vajalikud olukordadeks, kui tegevuses on osalenud COVID-19 positiivne isik ning on vajadus selgitada välja tema lähikontaktsed. Andmete kogumise eesmärk on COVID-19 juhtumi korral isiku teavitamine ning COVID-19 epideemia leviku jälgimine.

 

 

 

Võimaluse ja soovi korral on meid võimalik veidi rahaliselt toetada.

Free donations:
http://corelli.ee/index.php?id=10548


Oleme kõigile iga sendi eest lõpmata tänulikud!
Koos tegutsedes kasvavad väikestest asjadest suured.

JMF 20- videoklipp
JMF 20- videoklipp- vene keeles
Kadri Voorand ja Mihkel Mälgand. Foto Anu Hammer
Corelli Music Raua 37, 10124 Tallinn, Estonia tel/fax +372 648 5535 info at corelli dot ee                   

© Corelli Music 2004 

 

Webgate