HELISEV SALZBURG

Kontsert
Lisainfo
Piletid
Toetajad
12.02.21 19:00 Puurmani loss, Kursi kihelkond, Jõgevamaa. Kontserdisari Mõisaromantika

 

Mis on ühist viini klassikal ja viini klassikalisel operetil, kui Viin välja arvata? Kumb on kuulsam, Mozart vôi Julie Andrews? Mis on see fenomen, mis meelitab Salzburgi linna igal aastal pea 30 miljonit turisti?

 

Mitmekülgsed muusikud Katrin Lehismets ja Peeter Kaljumäe kutsuvad muusikalisele rännakule maalilisse Alpilinna Salzburgi. Lauldes, klaverit mängides ja lugusid jutustades avavad nad seal sündinud särava muusikamaailma.

 

Sõbrapäevakontserdid

R, 12.02.2021 kell 19.00 Puurmani loss, Jõgevamaa 

HELISEV SALZBURG"

 

Esinejad:

KATRIN LEHISMETS ja PEETER KALJUMÄE

Laul, klaver, jutustatud lood

 

Kava:

Mozart, Lehar, Benatzky, Rodgersi „Helisev muusika" jpm.

Muusika, mille poolest Salzburg nii kuulus on.

 

Õhtu täis imelist muusikat, Salzburgis Alpide nõlvadel sündinud klassika sädeleb Maarjamaal uhkes lossis, põnevas veinimõisas ja Toompea aadlipalees. Ülimenuka kava korduskontserdid tähistavad ka sõbrapäeva.

Katrin Lehismets: „Igaüks, kes kunagi sattunud Mozarti sünnilinna Salzburgi, soovib sinna jälle tagasi. Selle linna kaunis arhitektuur ja hingemattev loodus on inspireerinud muusikuid, filmitegijaid, kirjanikke, suusatajaid, unistajad ja lugematul hulgal turiste. Kontsert-show „Helisev Salzburg" pakub valikut sellest fastsinatsioonist väljakasvanud heliloomingust. Esmajärjekorras Salzburgi kõige kuulsamalt pojalt, Wolfgang Amadeus Mozartilt. Kuid ka mitmed operetiheliloojad on elanud ja töötanud Salzburgis ja selle lähistel, nagu näiteks Franz Lehar või Ralph Benatzky. Muidugi ei saa mööda minna ka Julie Andrew'st ja filmist „Helisevast muusika", mille mänguplatsiks on samuti Salzburg. Perekond von Trapp, kellest see kuulus film räägib, on Salzburgist pärit. Läheme ka von Trapp‘ide jälgedesse, kes pärast natside eest põgenemist laulva perekonnana Ameerikas tuntust kogusid, esitades austria rahvalaule ja - tantse."

Tund enne algust ja vaheajal ootavad mõnusad salongikohvikud.

Naudi endiste aegade stiili ja elegantsi!

Kontserdi pikkus koos vaheajaga 2 tundi.

KONTSERT KA:

Sarjas "Mõisaromantika"

L, 13.02.2021 kell 18.00 Pootsi veinimõis, Pärnumaa

 

 

Korraldaja: Corelli Music

www.corelli.ee

www.fb.com/corellimusic

 

PILETID:  12 €/*10 € Piletilevis, Circle K-s ja võimalusel tund enne algust kohapeal.TOETAJPILETID: 35 €, 50 €, 100 €  on suureks abiks kontsertide korraldamisel, tagavad Corelli muusikute suure tänu ja koha esiridades.


Piletilevi müügikohtades, www.piletilevi.ee ja Circle K teenindusjaamades üle Eesti ja võimalusel tund enne algust kohapeal

*Sooduspiletid (piiratud arv): pensionär, õpilane, üliõpilane, õpetaja, puudega inimene ja tema saatja, Eesti Interpreetide Liidu liige

NB! SERK liikmekaardi omanikele Piletilevi eelmüügist erisoodustus. Vaata täpsemalt SIIT

OSTA PILET

Vaata Piletilevi müügikohti
Kuidas osta pilet internetist  Mugavaim piletiost kodust väljumata- Sebrapilet!

 

Helisev Salzburg- videoklipp
Helisev Salzburg- videoklipp- vene keeles
Helisev Salzburg
Puurmani loss. Foto: Corelli Music
Katrin Lehismets. Foto Siglind Buchmayr
Peeter Kaljumäe. Foto Teet Malsroos
Corelli Music Raua 37, 10124 Tallinn, Estonia tel/fax +372 648 5535 info at corelli dot ee                   

© Corelli Music 2004 

 

Webgate