Advendiaeg uute orelitega

Kontsert
Lisainfo
Piletid
Toetajad
25.11.11 19:00 Eliisabeti kirik, Pärnu. Kontserdisari Jõulumuusika festival Kirikupühad Maarjamaal 2011

1. advendi, algava jõuluootuse kontserdid avavad festivali ja tutvustavad pillide kuningat orelit.  Kauni orelimuusika valiku teeb Andres Uibo Pärnu Eliisabeti ja alles äsja Tallinna Metodisti kirikusse jõudnud uutel orelitel.

 

ESINEJAD:

ANDRES UIBO, orel

Ka Bo Chan, kontratenor

Mail Sildos, viiul

 

KAVA: Adams, Franck, J.S.Bach, Liszt - oreliteosed ja kaunimad aariad

Kontsert ka:

P, 27. november 2010 kell 19, Tallinna Metodisti kirik (Narva mnt 51, Tallinn)

 

JÕULUMUUSIKA FESTIVAL „KIRIKUPÜHAD MAARJAMAAL"

25. november - 29. detsember 2011

Jõulufestival pakub imelisi muusikaelamusi terve jõuluootuse kuu, 1. advendist novembri lõpus kuni aasta viimaste päevadeni.

Corelli Music laiendas 2010. aastal oma tuntud kontserdisarja „Kirikupühad Maarjamaal" jõulumuusika festivaliks, mis kestab terve jõuluootuse aja, alates 1. advendist novembri lõpus kuni aasta viimaste päevadeni. Festival toob kaasaja muusikute vahendusel tänapäeva inimesteni kaugete aegade värvi ja meeleolu - nõnda, nagu vanameistrid seda muusikat oma eluajal kirikutes ja lossides kuulda võisid. Festival pakub lisaks tipptasemel muusikalistele elamustele ka esteetilisi ja ajaloolisi väärtusi, kontsertidel esinevad nii professionaalsed muusikud kui ka oma muusikuteed alustavad noored interpreedid ja poistekoorid.

1. advendi, algava jõuluootuse kontserdid 25. ja 27. novembril avavad festivali ja tutvustavad pillide kuningat orelit. Kauni orelimuusika valiku teeb Andres Uibo Pärnu Eliisabeti ja alles äsja Tallinna Metodisti kirikusse jõudnud uutel orelitel. Kaastegevad on kontratenor Ka Bo Chan ja viiuldaja Mail Sildos. Järgmised advendikontserdid 3.-18. detsembril viivad  pühademeeleolu mõisatesse ja Toompea muusikasalongi, kus noorte lauljate ansambel Chillin pakub põnevate kõladega vaatemängulist jõulukava. Hubases küünlasäras saab nautida noorusliku särtsuga lauldud tuntud jõululugude seadeid. Aasta lõpeb traditsiooniliste säravate suurvormikontsertidega, mis on publikut võlunud juba aastaid. Festivali lõppkontsertide kava „Jõululugu poistekooridega" toob 28. ja 29. detsembril Tartu ja Tallinna kirikuvõlvide alla Schützi pidulikud jõuluteosed „Magnificat" ja „Weihnachtshistorie" südamlikus esinejate koosseisus: Püha Miikaeli ja Kalevi poistekoorid, Corelli Barokkorkester ajastu pillidel ja noor dirigent Martin Sildos.

PILETID:

5.- € / 3.- € 

Piletilevi müügikohtades, www.piletilevi.ee ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti
ning kui pileteid jätkub, siis ka tund enne algust kohapeal. Vaata Piletilevi müügikohti
Kuidas osta pilet internetist  Mugavaim piletiost kodust väljumata- Sebrapilet!

Sooduspiletid: õpilane, õpetaja, pensionär, üliõpilane, invaliid ja tema saatja, Eesti Interpreetide Liidu liige

NB! American Express krediitkaardi omanikele Piletilevi eelmüügist soodustus -10% täispileti hinnast

NB! Eesti Suure Raamatuklubi liikmekaardi omanikele Piletilevi eelmüügist soodustus -10% täispileti hinnast. Täpsed tingimused www.serk.ee 


Advendiaeg uute orelitega- videoklipp
Pärnu Eliisabeti kiriku uus orel. Foto: Enn Auksmann
Andres Uibo Foto: Kalju Suur
Ka Bo Chan Foto: Arvo Aun
Mail Sildos Foto: Koit Jõekalda
Corelli Music Raua 37, 10124 Tallinn, Estonia tel/fax +372 648 5535 info at corelli dot ee                   

© Corelli Music 2004 

 

Webgate