Suvemuusika kaunimates mõisates

Kontsert
Lisainfo
Piletid
Toetajad
29.07.06 18:00 Tõstamaa mõis, Tõstamaa kihelkond, Pärnumaa. Kontserdisari Mõisaromantika

Corelli Music alustas suvel 2006 uue kontserdisarjaga *Mõisaromantika*, et võtta kasutusele kauniks saanud mõisakoolide ja kunstihuviliste omanikega mõisate ballisaalid pidevate aastaringsete kontserdikohtadena ning tutvustada laiemalt Eesti professionaalseid muusikuid. Alustasime neist mõisatest, mille ajalugu ja arhitektuuri on põhjalikult tutvustatud igasuvise heategeva kontserdisarja *Eesti mõisad* raames.
 

ESINEJAD:
Cantores Vagantes, varajase muusika stuudio

Varajase muusika stuudio Cantores Vagantes töötab alates 1989. aastast. Siia kuuluvad muusikud, kelle sooviks on varajase muusika interpreteerimine originaalpillide koopiatel, respekteerides ajaloolist esituspraktikat. Stuudio liikmeskond ei ole täpselt fikseeritud – seda võib käsitleda professionaalide sõpruskonnana, kus mängijate arv sõltub muusika nõudmistest.

Piletid saadaval: Piletilevi müügikohtades ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti, tund enne algust kohapeal.

Vaata Piletilevi müügikohti
Osta pilet internertist

Piletite hinnad: täispilet 100.-, sooduspilet 50.-
Sooduspiletid - õpilane, pensionär, üliõpilane, muusikaõpetaja, invaliid ja tema saatja

Et võimalikult rohkem mõisate ümbruskonna inimesi, eriti mõisakoolide õpilasi ja õpetajaid saaks osa oma kodumõisa kaunitest muusikaelamustest, pakub Corelli Music neile veelgi soodsamaid pileteid, tasub küsida mõisast või vallavalitsusest.
Mäetaguse Vald Kultuurkapitali Pärnumaa ekspertgrupp Mõisakoolide riiklik programm Äripäev Avasta Eesti www.goestonia.ee
Cantores Vagantes ja Veikko Kiiver
Tõstamaa mõis, pidusaal. Foto Toomas Mitt
Corelli Music Raua 37, 10124 Tallinn, Estonia tel/fax +372 648 5535 info at corelli dot ee                   

© Corelli Music 2004 

 

Webgate