Vivaldi, Casanova ja Veneetsia

Kontsert
Lisainfo
Piletid
13.02.11 18:00 Saku Valla Maja, Teaduse1, Saku. Kontserdisari Muud kontserdid

Tere tulemast 18. sajandi Veneetsia salongiõhtule!

Muusika ja sõna koosmõjul juhitakse teid vaimusilmas rändama linna, kus asfaldi asemel on voolav vesi ning mille müstiline aura ja rikkalik kultuurielu on tänapäeval sama ligitõmbavad kui mitu sajandit tagasi. Agentuuri Corelli Music üks menukavasid, meeleolukas muusikasalongi kontsert pakub kuulata barokiaja suurmeistri Antonio Vivaldi säravaid muusikateoseid ning haaravaid jutustusi müstilise Veneetsia linna ilmselt kuulsaima elaniku Giacomo Girolamo Casanova, tõelise meisterseikleja värvikast isiksusest ja põnevatest eluseikadest

 

ESINEJAD:

Barokkansambel CORELLI CONSORT ajastu pillidel:


Mail Sildos (barokkviiul),

Tõnu Jõesaar (barokktšello),

Neeme Punder (flöödid),

Lembit Orgse (klavessiin)

Kontserti juhib RAIVO JÄRVI

"Vivaldi, Casanova ja Veneetsia“ on 18. sajandi Veneetsiasse viiv salongiõhtu, milles muusika ja sõna koosmõjus juhitakse publik vaimusilmas rändama linna, kus asfaldi asemel on voolav vesi ning mille müstiline aura ja rikkalik kultuurielu on tänapäeval sama ligitõmbavad kui mitu sajandit tagasi. Salongiõhtu ühendab ühe kõigi aegade tuntuima helilooja Antonio Vivaldi teosed ning haaravad jutustused Veneetsia linnast ja selle ilmselt kuulsaimast elanikust, Giacomo Girolamo Casanovast. Kaks väga eriilmelist suurmeest müstilisest kanalite linnast - üks sai kuulsaks geniaalse helide järjestamisega, teine osava sõnaseadmisega.

Vivaldi muusika toob kuulajateni barokkansambel Corelli Consort ajastu pillidel, nagu helilooja seda oma eluajalgi kuulis ja mängis. Õhtu sõnalist osa kannab Raivo Järvi, kes avab müstilise Veneetsia olemust ning räägib Casanova värvikast isiksusest ja põnevatest eluseikadest, toetudes meisterseikleja elulooraamatule.

Piletid 8.- € saadaval eelmüügis kuni 11.02.2011 Saku Vallaraamatukogus (Teaduse 1, Saku 75501, Harjumaa Telefon: 6 728 502 )

Tund enne kontserti kohapeal piletid 10.- €

Corelli Consort ja Raivo Järvi Foto: Corelli Music
Raivo Järvi. Foto Marina Pushkar-Scanpix-Postimees.
Giacomo Girolamo Casanova, meisterseikleja (1725 Veneetsia - 1798 TÅ¡ehhimaa)
Corelli Music Raua 37, 10124 Tallinn, Estonia tel/fax +372 648 5535 info at corelli dot ee                   

© Corelli Music 2004 

 

Webgate